BUJ

VAI IR DROŠI MAZUĻA APĢĒRBUS MAZGĀT KOPĀ AR CITU ĢIMENES LOCEKĻU APĢĒRBIEM?

Jutīgā un delikātā BĒRNA ĀDA ir īpaši pakļauta kairinājumam. Dažas ikdienas veļas mazgājamā līdzekļa sastāvdaļas var būt kairinošas, tāpēc pirmajā dzīves gadā ieteicams izmantot tikai bērniem paredzētus produktus. Jaundzimušo un zīdaiņu apģērbu ieteicams atdalīt no citu ģimenes locekļu apģērba, izņemot mātes T-kreklus un krūšturi. 2-3 gadu vecumā, kad mazuļa imūnsistēma nostiprinās, jūs varat mazgāt viņa drēbes kopā ar citu ģimenes locekļu apģērbu. Lovela produkti ir hipoalerģiski, tāpēc tos var lietot jebkura vecuma alerģiski cilvēki.

VAI LOVELA PRODUKTI VAR IZRAISĪT ALERĢIJU?

Apģērbi jaundzimušajiem, zīdaiņiem un maziem bērniem, ņemot vērā viņu ādas īpašās prasības, jāmazgā ar speciāli izstrādātiem veļas mīkstinātājiem un veļas mazgāšanas līdzekļiem, piemēram, Lovela. Šie produkti nesatur fermentus un optiskos balinātājus, savukārt tīrīšanas līdzekļu un aromātisko vielu daudzums ir samazināts līdz minimumam. Lovela produkti ir hipoalerģiski, t.i., nekairina un neizraisa alerģiju. Bet gadās, ka pat hipoalerģiskākais produkts izraisa kairinājumu. Bieži vien šādos gadījumos mazgāšanas līdzelis ir izmantots nepareizi - bijusi nepietiekama skalošana vai pievienots pārāk daudz mazgāšanas līdzekļa. Audumā palikušās līdzekļa paliekas var kairināt mazuļa ādu. Tāpēc vienmēr lietojiet mazgāšanas līdzekļus saskaņā ar ražotāja norādījumiem.

VAI LOVELA IR PIEMĒROTA PSORIĀZES SLMNIEKIEM?

Psoriāzes ārstēšanas pamats ir ādas pareiza kopšana, mitrināšana, kā arī izvairīšanās no faktoriem, kas pasliktina slimības simptomus. Pareizi izvēlēti bērnu aprūpes produkti noteikti neaizstās ārstēšanu, taču tie palīdz mazināt slimības simptomus un uzlabot dzīves kvalitāti. Psoriāzes pacientiem kosmētikai un tīrīšanas līdzekļiem jāatbilst ļoti stingriem kritērijiem. Tiem jābūt preparātiem, kas nerada nekādu kairinājumu, ir hipoalerģiski, ar nelielu daudzumu mazgāšanas līdzekļu, bez aromātiskām vielām, optiskiem balinātājiem un ķīmiskām vielām. Lovela neapšaubāmi atbilst šiem kritērijiem, tāpēc veļas mazgāšana ar Lovela produktiem cilvēkiem ar psoriāzi var mazināt ādas kairinājumu un tādējādi palīdzēt jutīgas ādas kopšanā.

VAI ARĪ 4 GADUS VECAM BĒRNAM VAR VEIDOTIES IZSITUMI NO IKDIENAS VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻIEM?

Bērnu ādas izmaiņu cēloņi var būt dažādi, sākot ar kļūdām aprūpē, beidzot ar alerģijām un infekcijām. Mazuļa āda ir ļoti jutīga, pietiek ar nepiemērotu kosmētiku un mazgāšanas līdzekļiem un var rasties kairinājums, piemēram, izsitumi vai sarkani plankumi ap autiņu. Ja bērnam ir īpaši jutīga āda, ir nepieciešams īpaši rūpēties par pareizu higiēnu.

 

-->Mazgājiet bērnu ar maigiem, hipoalerģiskiem līdzekļiem, kas piemēroti bērniem, bez aromātiskām sastāvdaļām un krāsvielām.

-->Rūpīgi nosusiniet mazuļa ādu. -->Ādas kairinājumu pastiprina pārāk ilga peldēšanās siltā ūdenī.

-->Apģērbiet bērnu elpojošā apģērbā un kokvilnas apakšveļā.

-->Mazgājiet bērnu drēbes hipoalerģiskos mazgāšanas līdzekļos, piemēram, Lovela. Tie ir hipoalerģiski, kas nozīmē, ka tie neizraisa kairinājumu.

-->Apsārtuma gadījumā var izmantot ziedes, kas satur alantoīnu, pantenolu vai cinka oksīdu.

-->Izvairieties no liekas kosmētikas. Ja apsārtuma vietā rodas sarkanie izciļņi un nobrāztas brūces, tas var liecināt par bakteriālu vai sēnīšu infekciju - tad vislabāk ir konsultēties ar ārstu, kurš ieteiks piemērotu ārstēšanu. Ja 3 dienu laikā nekas neuzlabojas, jums atkal jākonsultējas ar ārstu.

 

Autiņbiksīšu dermatīts visbiežāk rodas:

-->antibiotiku lietošanas laikā,

-->urīnceļu infekciju laikā,

-->alerģijas slimniekiem

Šādās situācijās piemērotus medikamentus var ieteikt tikai ārsts.

MANAM DĒLAM IR 10 MĒNEŠI, UN BIEŽI KASA ĶERMENI, BET IZSITUMU NAV. KO DARĪT?

Niezoša āda parasti ir ādas kairinājuma rezultāts. Vannojot mazuli, izmantojiet kosmētiku, kas paredzēta maziem bērniem, un nepārspīlējiet tās DAUDZUMU. Ir labi izmantot "vienas līnijas" kosmētiku ar visvienkāršāko sastāvu, lai problēmu gadījumā būtu vieglāk noteikt ādas kairinājuma cēloni. Atcerieties, ka labākie apģērbi bērniem ir izgatavoti no 100% kokvilnas. Sintētiski audimi pastiprina bērna svīšanu, kas var izraisīt niezošu, jutīgu ādu. Niezi var izraisīt mazgāšanas līdzekļos esošās vielas. Ikdienas mazgāšanas līdzekļi bieži satur optiskos balinātājus, kas pēc mazgāšanas paliek audumā un var kairināt ādu. Tādēļ vajadzētu lietot īpašus mazgāšanas līdzekļus bērniem, kuru sastāvs ir pielāgots mazuļa jutīgai ādai. Pērkot veļas mīkstinātājus, izvēlieties tikai tos, kas paredzēti bērnu apģērbam un kuros ir samazināts aromātisko sastāvdaļu daudzums, lai mazinātu ādas kairinājuma iespējamību. Ja nieze nepāriet, kopā ar bērnu ir jādodas pie ārsta, jo nieze ne vienmēr ir tikai ādas kairinājuma simptoms, bet tā var būt arī, piemēram, aknu slimības simptoms.

LĪDZ KĀDAM BĒRNA VECUMAM VAJADZĒTU IZMANTOT BĒRNU APĢĒRBU MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻUS?

Lai mazgātu bērna drēbes un gultas veļu, izmantojiet īpašus veļas pulverus un mazgāšanas līdzekļus ar nelielu mazgāšanas līdzekļu koncentrāciju, piemēram, Lovela. Šie produkti ir hipoalerģiski, kas nozīmē, ka tie nesatur vielas, kas var kairināt jutīgo mazuļa ādu. Mazuļu apģērbu ieteicams mazgāt ar bērniem piemērotiem tīrīšanas līdzekļiem pirmajā dzīves gadā, kā arī īpašos gadījumos līdz 3 gadiem, kad tuviem radiniekiem vai bērniem rodas alerģiskas reakcijas.

MŪSU BĒRNS GUĻ AR MUMS. Vai arī mūsu apģērbs man ir jāmazgā ar bērnu apģērbu mazgāšanas līdzekļiem?

Bieži gadās, ka jaundzimušie un zīdaiņi daudz laika pavada vecāku gultā. Tātad viņu āda saskaras ar vecāku gultas veļu vai pidžamu. Lai neradītu kairinājumu jutīgai mazuļa ādai, ir ieteicams mazgāt savus gultas piederumus, barošanas krūšturi un mammas naktskreklus bērnu mazgāšanas līdzekļos, piemēram, Lovela. Izmantojiet tikai tādus produktus, kuriem ir speciāli izstrādāts sastāvs, kas pielāgots bērnu ādas vajadzībām. Parastie veļas pulveri satur lielāku daudzumu mazgāšanas līdzekļu, balinātāju un aromātisko vielu, kas var kairināt bērnu ādu.

MŪSU BĒRNS GUĻ AR MUMS. Vai arī mūsu apģērbs man ir jāmazgā ar bērnu apģērbu mazgāšanas līdzekļiem?

Bieži gadās, ka jaundzimušie un zīdaiņi daudz laika pavada vecāku gultā. Tātad viņu āda saskaras ar vecāku gultas veļu vai pidžamu. Lai neradītu kairinājumu jutīgai mazuļa ādai, ir ieteicams mazgāt savus gultas piederumus, barošanas krūšturi un mammas naktskreklus bērnu mazgāšanas līdzekļos, piemēram, Lovela. Izmantojiet tikai tādus produktus, kuriem ir speciāli izstrādāts sastāvs, kas pielāgots bērnu ādas vajadzībām. Parastie veļas pulveri satur lielāku daudzumu mazgāšanas līdzekļu, balinātāju un aromātisko vielu, kas var kairināt bērnu ādu.

VAI BŪTU JĀMAZGĀ DRĒBĪTES, KAS IR PAVISAM JAUNAS?

Gatavojot apģērbu jaundzimušajiem, ir nepieciešams mazgāt drēbes, kā arī virsdrēbes, gultas veļu un segas. Visām šīm lietām būs tiešs kontakts ar bērnu, bet pirms to iegādes tām ir pieskāries liels daudzums cilvēku - ražotnes darbinieki, piegādātāji, klientiem. Mēs nezinām, kur un kā tās uzglabātas noliktavās, tāpēc drošības apsvērumu dēļ iesakām izmazgāt pirms lietošanas visus apģērbus, gultas veļut un segas. Ieteicams mazgāt ar līdzekļiem, kas paredzēti bērniem no pirmajām dzīves dienām, piemēram, Lovela. Tie atbilst jutīgas ādas īpašajām vajadzībām.

KĀ SAGATAVOT APĢĒRBU JAUNDZIMUŠAJAM?

>Visas bērnam nopirktās drēbes ir jāizmazgā un jāgludina.

-->Mazgāšanai izmantojiet bērniem piemērotos veļas mazgāšanas līdzekļus, piemēram Lovela.

-->Pārliecinieties, ka veļa ir labi izskalota, vēlams divas reizes.

-->Sākumā nelietojiet mīkstinātāju, kas pievienots pēdējās skalošanas laikā, jo tas var palikt apģērbā un kairināt ādu.

-->Pārbaudiet etiķetē norādīto mazgāšanas temperatūru, lai apģērbs netiktu sabojāts.

-->Lielākā daļa baktēriju iet bojā 60 ° C temperatūrā, tāpēc nav nepieciešams veļu "vārīt".